Menu                                                                                                                                                                                                                                           

Agita 10 WG

Agita 10 WG przeznaczona do zwalczanie much. Agitę należy rozrobić z wodą i pomalować nią pasy w miejscach gdzie jest dużo much, ale nienasłonecznionych, Mamy kilka rodzajów much i Agita działa tylko na muchy liżące, więc jeśli mają państwo problem również z innymi muchami u siebie, to warto się zabezpieczyć przed tym i użyć dodatkowo Oxyfly, który działa przez to, że przyczepia się do pancerza muchy i zabija ją po jakimś czasie, kiedy się wchłonie. Preparat owadobójczy w formie zawiesiny mikrokapsułowanej rozpuszczalnej w wodzie do zwalczania much i czarnych chrząszczy ściółkowych a także karaluchów, pcheł i mrówek w pomieszczeniach dla zwierząt, fermach, gospodarstwach rolnych oraz miejscach publicznych. Do malowania lub pryskania. Doskonały do układania programów zwalczania much i łączenia z innymi dostępnymi preparatami. Nowa i bezpieczna formuła.
 

Granulki Agita 10 WG  należy rozpuścić w wodzie, a następnie pomalować pędzlem lub opryskiwać punktowo te miejsca, w których gromadzą się muchy, np.: ciepłe lub nasłonecznione powierzchnie ścian, framugi okien, sufity itp.

- Malowanie powierzchni – rozpuścić 100 g / 320 ml letniej wody aż do uzyskania jednolitego roztworu. Uzyskana ciecz wystarcza na wykonanie zabiegu w pomieszczeniach o powierzchni 160 m2.

- Opryskiwanie powierzchni – rozpuścić 100 g / 800 ml letniej wody dokładnie mieszając. Otrzymany roztwór wystarcza na wykonanie zabiegu w pomieszczeniach o powierzchni 80 m2. Bezpośredniemu opryskowi należy poddać około 30% powierzchni.